Kurumsal

LOTUS ADANA ÖZEL EĞİTİM ve REHABİLİTASYON MERKEZİ, sektörde 18 yıllık tecrübesiyle Pediatrik Uzm.Fzt Gülsen ALAGÖZ Kuruculuğunda deneyimli ve uzman kadrosuyla, geniş eğitim-öğretim materyalleri ile Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir.

Kurumumuzda teknik altyapı tüm ihtiyaçlar öngörülerek hazırlanmış olup, jeneratör, engelli kullanımına uygun taşıma sistemi, yangın merdiveni ve acil çıkış kapıları, bekleme alanları ile yapılandırılmıştır.

Bünyesinde bulundurduğu bireysel eğitim odaları, grup eğitimi odaları, fizik tedavi salonları, oyun ve etkinlik odası, rehberlik servisi ve aile danışmanlığı birimi, uygulama evi ve lavaboları,  duyu bütünleme odası, öğretmen odaları, veli bekleme salonu, mescit, bebek bakım odası ve açık oyun alanıyla özel eğitim ve rehabilitasyon sektöründe Türkiye’de özgün olarak projelenmiş  özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri arasındadır.

Tüm eğitim odalarımızda kamera sistemi ve uygun eğitim materyalleri mevcuttur. Çocuklarla çalışma yapılırken isteyen velilerimiz, yapılan çalışmaları TV sistemiyle izleyebilmektedir.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin doğru tedavi yöntemleriyle  fiziksel ve yaşamsal aktivitelerini tam kapasiteyle yapmalarını sağlamak bunun yanında istek, şikayet ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Merkezimizin tıptaki yeni gelişmeleri takip ederek, sürekli gelişen, kişilerce ilk sırada tercih edilen, uluslar arası standartlara sahip, ülkemizin en iyi özel eğitim kuruluşları arasında  olmayı hedeflemektedir.